Selülit Kremi Fiyatları

Posted by Matrigen 09/04/2018 0 Comment(s)

 

Selülitsiz bacaklara sahip olmak her kadının hayalidir. İncelme etkisi olan selülit kremleri ile ciltteki portakal kabuğu görüntüsünden kurtulmak mümkündür.

Bu tip kremler 8 haftalık düzenli bir kullanım ile %80 oranında iyileşme sağlayabilir. Ancak her ürün aynı derecede etkili değildir.

 

Klinik testlerden geçmiş olan kremleri tercih etmek hem daha iyi sonuç almak açısından hem de sağlık açısından oldukça önemlidir.

Bu tarz ürünler aynı zamanda bitkisel içerikli olduğu için piyasada satılan ürünlerden biraz daha yüksek fiyatlıdır ancak etkileri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. 

 

Selülit kremi fiyatları çok değişkenlik göstermektedir. Piyasada 20 TL den başlayarak, 700 - 800 TL ye kadar selülit kremi vardır. Bunlardan çok ucuz fiyatlı olanlar genellikle selülit ve incelme ile ilgili etkisi test edilmemiş ürünlerdir.

Piyasada bulunan ucuz ve kimyasal içerikli ürünleri kullanmak sağlığımızı tehlikeye atabilir. Bu nedenle selülit kremi alırken bitkisel içerikli ve kaliteli ürünleri tercih etmek gerekir.