En İyi Selülit Kremi

Posted by Matrigen 14/05/2018 0 Comment(s)

 

Selülitten yana dertli olmayan kadın nerdeyse yok gibi. Az ya da çok hemen hepimiz bundan şikâyetçiyiz. Gerek genetik faktörlerin etkisi ile gerekse yanlış beslenme ve hareketsiz bir yaşam ne yazık ki selülit oluşumunu tetikleyen başlıca nedenler arasında.

 

Kışın her ne kadar fazla umursamasak da havaların güzelleşmeye başladığı dönemlerde mini etek ve bikini giymeye başlayacağımız zaman hepimizin korkulu rüyası. Peki, bunun bir çözümü yok mu? Elbette var. Günlük cilt bakımımıza selülit kremlerini de eklemek gerekiyor.

Selülit problemi olan bölgelere özel olarak formüle edilmiş bu kremler portakal kabuğu görüntüsünün hafiflemesinde ve önlenmesinde çok büyük rol oynuyor. Ama tek başına yeterli değil. Bu gibi yardımcı ürünleri kullanırken vücudu dışardan olduğu kadar içerden de desteklemek gerekiyor.

Selülit kremlerini kullanırken bol miktarda su tüketmek daha etkili sonuca ulaşmayı sağlıyor. Asitli içeceklerden mümkün olduğu kadar uzak durmak ve bol bol hareket etmek de selülit kremlerinden etkili derecede fayda görmeyi sağlıyor.

Peki, en iyi selülit kremi hangisi?

Yağ yakıcı, inceltici ve gözenek küçültücü özelliği ile piyasadaki en iyi selülit kremi Matrigen PPC krem.

Matrigen selülit kremi özel içeriği sayesinde hem sorunlu bölgenin incelmesini sağlıyor hem de vücut yağlarını yakma konusunda destek sağlıyor. Ayrıca cildi nemlendirerek daha parlak ve canlı bir görünüm kazanmasına neden oluyor.